Chci podpořit

Firemní partnerství

Zapojte svou firmu do některého z programů na pomoc ohroženým dětem. Společně s vámi připravíme individuální, na míru šitý projekt, který bude odrazem vaší firemní kultury a odhodlání pomáhat dětem.

Jak může vaše firma pomoci?

Přímý dar

Můžete nám věnovat konkrétní finanční obnos. Darovat můžete také pravidelně.

Výtěžek z prodeje

Máte obchod? Věnujte nám část výtěžku z prodeje konkrétního produktu nebo řady.

Věcný dar

Oceníme i praktické věcné dary. Ideální jsou spotřební věci, například dětská drogerie, školní potřeby, zdravotní pomůcky, sportovní potřeby nebo třeba kuchyňské vybavení a domácí elektrospotřebiče.

Dárcovský zip

Dárcovský zip znamená, že vy jako firma podpoříte finanční dary zaměstnanců nebo zákazníků, například tím, že za každou darovanou korunu dáte dvě další.

Benefiční akce

Můžete také uspořádat veřejnou sbírku, aukci či jinou akci na pomoc dětem.
Uvažujete o pomoci?

Kontaktujte naši specialistku

Uvažujete o pomoci SOS dětským vesničkám? Kontaktujte Janu telefonicky 775 001 889 nebo e-mailem jana.nevralova@sos-vesnicky.cz. Řekne vám, jaké věcné dary právě nejvíce potřebujeme, nebo se spolu domluvíte na formě pomoci, která nejlépe vyhovuje politice vaší firmy. Domluvíte se také na využití našich log a dalších mediálních materiálů.

Jana pro vás také následně připraví potvrzení o daru či smlouvu o daru, abyste dar mohli doložit v účetnictví. Případně se s vámi domluví na osobním předání či fotografiích pro vaše marketingové kanály, abyste mohli o své iniciativě říct zákazníkům. Vzor darovací smlouvy pro finanční dar najdete zde darovaci-smlouva-financni-dar a vzor darovací smlouvy pro věcný dar najdete zde darovaci-smlouva-vecny-dar.

Daňové zvýhodnění pro firemní dárce

Podle § 34 zákona o daních z příjmů si můžete dar nad 2 000 Kč odečíst ze základu daně. Odečíst si můžete maximálně 10 % z již sníženého základu daně.

Potřebujete další informace?

Kontaktujte nás