Chci podpořit

E.ON pomáhá ohroženým dětem

Jak energie pomáhají

Vaše úspory dostanou další smysl

Šetřením energiemi můžete pomoct nejen svému rozpočtu, ale i dětem, které to potřebují.

Už samotná registrace pomáhá

Za každého přihlášeného účastníka, který si při registraci vybere SOS dětské vesničky, přispěje E.ON na pomoc ohroženým dětem 100 Kč.

Každá kilowatthodina pomáhá

Po porovnání letošní spotřeby s loňskou převede E.ON na peníze a ty pošle SOS dětským vesničkám.

E.ON rozdá potřebným miliony

V průběhu celého roku bude E.ON podporovat tři cílové skupiny: vedle dětí z SOS dětských vesniček také seniory a samoživitele. O tom, kolik z celkové částky pomůže právě ohroženým dětem, rozhodnou registrování zákazníci E.ONu.

Komu pomůžete

Pokud si při registraci do akce vyberete SOS dětské vesničky, podpoříte projekt Hřejivý domov, který pomáhá traumatizovaným dětem vyléčit rány z prvních let života a zajistit jim péči v rodinném prostředí, střechu nad hlavou, teplo, zdravou stravu, léky a oblečení.

Tyto děti, se bez naší pomoci neobejdou: pomáháme více než 2,5 tisícům dětí, které v životě zatím neměly příliš štěstí, dětem traumatizovaným, dětem, kterým buď hrozí odebrání z péče rodičů nebo už z ní odebrány byly, a také dětem vyrůstajícím s pěstounskými rodiči, kteří se snaží vytvořit jim láskyplný náhradní domov. Bez podpory dárců se v aktuální situaci vysokého nárůstu cen neobejdeme.

Jak se přihlásit

Provést registraci do projektu a začít pomáhat může na webové stránce E.ON.