Vztahy

České přísloví říká, že „ve dvou se to lépe táhne“, a je to pravda. Tvoje láska ti může být v životě velkou oporou, poskytuje ti porozumění a zázemí a pomáhá ti překonávat nejrůznější obtíže. Stejně jako je dobrý partner oporou, může být špatný partner pohromou. Pokud řešíš nějaké trable s láskou, s někým se právě rozcházíš nebo ses do někoho zamiloval a nemáš se s tím komu svěřit, můžeš se s námi poradit.

Proměna partnera

S Kubou spolu chodíme už dva měsíce. Ze začátku to bylo super, byl na mě hrozně hodnej a něžnej. Ve škole mě držel o přestávce za ruku, po škole jsme spolu chodili domů, byli jsme spolu skoro pořád. Pak s námi ale začali chodit jeho kamarádi a všechno se změnilo. Před klukama se mnou skoro ani nepromluví, ztrapňuje mě a občas se mi i vysmívá. Jsem z toho nešťastná.

Těžký rozchod

Před měsícem jsem se rozešel s Laurou, protože už jsem to nemoh snášet. Pořád mi říkala s kým se mám bavit a s kým ne, lezla mi do telefonu, jestli tam nemám fotky jinejch holek, hlídala, kam chodím… jenže teď je to ještě horší, začala mě vydírat, že se kvůli mně zabije, když se nevrátím, že ve škole všem nakecá, že jsem jí mlátil… jsem z toho zoufalej a nevím, co mám dělat…
Sociální pracovníci

Kontaktuj nás

Trápí tě podobný problém? Ozvi se nám a společně najdeme řešení.