Chci podpořit
Čas:9:30 - 13:30
Lektor/ka:Jiří Hort, Ph.D., MUDr. Lenka Oškrdalová
Kapacita:20
Cena:1000Kč pro zájemce, kteří nemají uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče s naší organizací
Místo konání:Borůvková 9, Brno - Medlánky
Počet započtených hodin:4

Jedná se o metodickou a supervizní skupinu pěstounů na přechodnou dobu, v rámci, které bude vytvořen prostor pro sdílení zkušeností a příkladů dobré praxe. Cílem je také předávání aktuálních informací vztahující se k pěstounské péči na přechodnou dobu. Účast na setkání se započítává do povinného vzdělávání.

Hostem tohoto vzdělávání bude také lékařka MUDr. Lenka Oškrdalová, která pracuje ve Fakultní nemocnici Brno na oddělení intermediární péče. Toto odělení poskytuje péči o lehce a středně nedonošené novorozence, o děti s některmi vývojovými vadami a také o děti, které se sice narodí v termínu, ale jejich přícod na svět je nějakým způsobem komplikován.

Pokud máte zájem o zajíštění hládání dětí po dobu vzdělávání, prosím, napiště tuto informaci do poznámky. Hlídání dětí je možné pouze v případě prezenční formy vzdělávání.

Kontaktní osoba

Mgr. Eva Vaňková

Sociální pracovnice, SOS Přístav, Brno, Koordinátorka vzdělávání
+420 739 358 874eva.vankova@sos-vesnicky.cz

Přihlašovací formulář

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.