Náplň práce

Chcete pracovat s rodinami a jejich dětmi v terénu? Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Terénní sociální pracovník/pracovnice sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v Praze.

Očekáváme:

  • Souznění s posláním a hodnotami organizace
  • Motivaci k osobnímu rozvoji zejména v problematice práce s dětmi a rodinou
  • Zapojení se do týmu
  • Praxi v oboru sociálních služeb nebo sociálně-právní ochrany dětí alespoň 1 rok

Požadujeme:

  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Výborná znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • Odpovědnou a různorodou práci v terénu
  • Zapojení se do dynamicky se rozvíjející organizace
  • Profesní rozvoj v zázemí mezinárodní organizace SOS Children’s Villages International
  • Vzdělávání a supervizi
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Další zaměstnanecké výhody

Termín nástupu: ihned nebo dohodou

Forma: hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště: Praha

Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Sociální pracovník/pracovnice pro sociálně aktivizační služby SOS dětské vesničky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce na e-mail: jaroslava.drabkova@sos-vesnicky.cz. Součástí výběrového řízení je také psychodiagnostika.

Potřebujete více informací?