Náplň práce

Hledáme talentovaného kolegu či talentovanou kolegyni, která převezme péči o firemní dárce SOS dětských vesniček, z nichž někteří patří mezi nejvýznamnější společnosti nejen na českém, ale i globálním trhu. Nabízíme pestrou a velmi motivující práci, při níž se navíc seznámíte se zajímavými lidmi a budete moci aplikovat moderní marketingové postupy.

Jsme respektovanou neziskovou organizací s dlouhou tradicí. Poskytujeme pomoc ohroženým dětem a široké spektrum služeb pro pěstounské rodiny a rodiny v těžké životní situaci.

Role specialisty péče o firemní dárce:

  • pečuje o firemní partnery a rozvíjí dlouhodobá partnerství s velkými dárci
  • připravuje akviziční a věrnostní kampaně pro menší dárce
  • vyhledává nové dárce a vytěžuje příležitosti na základě vyvinutých partnerských konceptů a v souladu s dlouhodobou strategií
  • dodržuje stanovené finanční cíle a podílí se na naplňování požadavků kolegů z přímé péče, aby bylo možné zajistit trvalou pomoc potřebným dětem
  • zajišťuje finanční i věcné dary od akvizice přes nutnou administrativu až po distribuci
  • organizuje eventy, kampaně a sbírky sjednané s firemními dárci
  • jako součást fundraisingového týmu se podílí na fundraisingových kampaních a na ucelené externí komunikaci
  • specialistou v zájmu maximálního vytěžení nových příležitostí

Vhodný zájemce o tuto pozici:

  • má relevantní pracovní zkušenost na stejné či podobné pozici v neziskovém či komerčním sektoru
  • umí navazovat a udržovat dobré vztahy s partner
  • má vysokou úroveň psaného i mluveného projevu
  • umí napsat projekt, udělat prezentaci a sestavit report
  • dokáže vyhledávat informace a statistiky, které potřebuje k práci, a je ochoten využívat zkušeností, poznatků a doporučení jiných, stejně jako učit se nové postupy
  • umí si poradit s Excelem a je ochoten se naučit používat databázový systém
  • dodržuje termíny a hlídá rozpočty
  • libuje si v týmové práci
  • je aktivní řidič
  • nutností je rovněž velmi dobrá angličtina slovem i písmem, bez angličtiny nemůže být uchazeč přijat vzhledem k nutnosti komunikovat s kolegy a dárci v zahraničí

Pokud se k nám přidáte, budete:

  • pracovat na zajímavých konceptech
  • rozvíjet motivující partnerství s firemními dárci
  • podílet se na mezinárodní spolupráci s globálními partnery
  • moci sdílet nápady a zkušenosti s kolegy z mnoha jiných zemí
  • pomáhat ohroženým dětem
  • pracovat v přátelském, veselém týmu

Životopis a motivační dopis prosím zašlete na adresu tereza.cechova@sos-vesnicky.cz. Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. V prvním zašleme krátké zadání k písemnému zpracování, na základě výsledků pak budete pozváni k osobnímu pohovoru. Těšíme se na Vás!

Potřebujete více informací?