Náplň práce

Chceš do práce vstávat s pocitem, že se tam těšíš? A odpoledne mít pocit, že se ti nechce odcházet? Máš chuť se naučit něco nového a na oplátku nám něco předat ty? Umíš si organizovat priority a pohlídat termíny? Máš rád/a pestrou práci a splňuješ požadavky? Pak hledáme právě tebe! Přihlas se na pozici specialisty digitálního marketingu.

Co bude tvoje práce:

  • Řízení digitálních fundraisingových kampaní (plánování, implementace, monitoring, analýzy, optimalizace, reporty) ve spolupráci s dalšími členy fundraisingového týmu
  • Správa webu včetně online darů a platební brány
  • Správa sociálních sítí – budování komunity, implementace nových kanálů, bez copywritingu
  • Podpora při tvorbě obsahových strategií a nápadů
  • Direct e-mailing – implementace, monitoring, analýzy, optimalizace na základě zjištěných dat bez copywritingu, to vše ve spolupráci s dalšími členy fundraisingového týmu
  • Budeš součástí českého fundraisingového týmu a také aktivním členem sítě digitálních specialistů v regionu EUCB

Co bys měl/a mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání a alespoň 2 roky prokazatelné praxe v oblasti digitálního marketingu
  • Angličtinu ovládat slovem i písmem, je to podmínka pro tuto pozici
  • Umět HTML, PHP, JavaScript, ASP NET
  • Ovládat programy sady Adobe (InDesign, Photoshop, Premiere) a mít pokročilou znalost analytických nástrojů (Google, Analitics Hotjar, Heatmap atd.)
  • Jsi kreativní a máš schopnost přicházet s vlastními nápady
  • Jsi týmovým hráčem, umíš si zorganizovat práci a priority

Co ti nabízíme:

  • Příležitost vybudovat digitální fundraising od píky a dosáhnout opravdových změn
  • Výborné pracovní prostředí, kde si lidé z různých zemí pomáhají navzájem a sdílejí úspěchy i neúspěchy, otevřený kolektiv
  • Benefity a kanceláře ve víle se zahradou, kde si chmury z nízké open rate můžeš rozehnat s křovinořezem v ruce
  • Možnost realizace nekonvenčních nápadů a myšlenek, ale i marketingových postupů
  • Další systematické vzdělávání v oblasti
  • Práci, která má smysl a na jejímž konci je pomoc 1 200 dětem ročně

Nástup: možný ihned nebo podle dohody.

Forma: HPP  na zkrácený úvazek s pozdějším navýšením na celý nebo práce na ŽL/IČO.

Místo pracoviště: Strakonická 98, Praha 5  – Lahovičky

Zašli nám  strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v českém  jazyce na e-mail: jaroslava.drabkova@sos-vesnicky.cz

Potřebujete více informací?