Náplň práce

SOS dětská vesnička Brno hledá kandidáty/kandidátky na kumulovanou pozici:

SOCIÁLNÍ PEDAGOG A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK DPC

Náplň práce:

Hlavní náplní pozice sociálního pedagoga je zajišťování a organizování volnočasových aktivit a programů zaměřených na rozvoj osobnosti dětí v pěstounské péči a klientů všech služeb SOS dětské vesničky Brno (zájmové kroužky, doučování, kurzy, vzdělávací akce, exkurze apod.). V dohodnuté šíři se podílí na realizaci a sledování naplňování individuálních plánů ochrany dítěte.

Hlavní náplní pozice sociálního pracovníka v DPC je poskytování odborného sociálního poradenství, krizová intervence, doprovázení klientů DPC.

Požadavky:

  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí a č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Organizační schopnosti a zodpovědnost
  • Pečlivost, vysoké pracovní nasazení
  • Motivace k osobnímu rozvoji v problematice práce s dětmi a mladými dospělými, vzdělávání
  • Trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • Praxe v oblasti sociálních služeb

Nabízíme:

  • Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností
  • Podíl na aktivitách SOS dětských vesniček a rozvoji služeb v oblasti péče o ohrožené děti v ČR
  • Podporu a profesní rozvoj v zázemí mezinárodní organizace SOS Children’s Villages International

Termín nástupu: leden 2019

Forma: Hlavní pracovní poměr, celý úvazek

Místo pracoviště: SOS dětská vesnička Brno – Medlánky

Výběrové řízení bude probíhat v SOS dětské vesničce Brno. Více informací u Regionální ředitelky pro Jihomoravský kraj, paní Marcely Troubilové (tel.: 724 334 332).

Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Sociální pracovník/pracovnice pro SOS dětské vesničky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a stručný motivační dopis na tereza.cechova@sos-vesnicky.cz.

Potřebujete více informací?