Náplň práce

Láká Vás práce s dětmi? Jako rodinná asistentka budete mít na starost pomoc pěstounským rodinám při běžných denních činnostech, při péči o děti a domácnost – nárazově dle aktuálních potřeb pěstounských rodin a zajišťování celkové osobní péče o děti na principech náhradní rodinné péče (včetně vaření, úklidu, školní přípravy apod.).

Budete mít na starosti:

  • Pomoc pěstounským rodinám při běžných denních činnostech, při péči o děti a domácnost – nárazově dle aktuálních potřeb pěstounských rodin
  • Zajišťování celkové osobní péče o děti na principech náhradní rodinné péče (včetně vaření, úklidu, školní přípravy apod.)
  • Úzká spolupráce s odbornými pracovníky SOS dětských vesniček

Požadujeme:

  • SŠ zdravotnického, sociálního, pedagogického směru splňující požadavky zákona 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, případně rekvalifikační kurzy toto vzdělání nahrazující (dle zák. 359/1999 Sb.) – podmínkou!
  • Morální a trestní bezúhonnost
  • Zkušenost s péčí o děti a jejich výchovou
  • Výhodou je praxe v přímé péči o dítě
  • Psychickou odolnost a fyzickou zdatnost
  • Empatii a schopnost vytvořit příjemné zázemí
  • Schopnost zajištění pečlivé a kvalitní péče o domácnost, včetně vaření a přípravy stravy
  • Motivaci k osobnímu rozvoji v problematice práce s dětmi, vzdělávání

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Příjemné pracovní prostředí se zázemím stabilní organizace
  • Podíl na aktivitách SOS dětských vesniček a rozvoji náhradní rodinné péče v ČR

Termín nástupu: Dohodou

Forma spolupráce: Dohoda o provedení práce (300 hodin ročně)

Místo pracoviště: SOS dětská vesnička, Karlovy Vary

Více informací poskytne Regionální ředitelka pro Karlovy Vary Dominika Lamperová, tel.: 724 363 836

Pokud jste se rozhodla ucházet se o pozici Rodinná asistentka pro SOS dětské vesničky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a stručný motivační dopis na adresu: tereza.cechova@sos-vesnicky.cz.

Potřebujete více informací?