Projektový koordinátor/ka (DPP) Brno

Chceš pomáhat dětem a každý den se těšit do práce? Máš dobré organizační schopnosti, umíš vzít za práci a rozumíš si s čísly a papíry? Pak právě Tebe náš tým potřebuje! Těšíme se na tvůj životopis a motivační dopis.

Náplň práce

Chceš pomáhat dětem a každý den se těšit do práce? Máš dobré organizační schopnosti, umíš vzít za práci a rozumíš si s čísly a papíry? Pak právě Tebe náš tým potřebuje! Těšíme se na tvůj životopis a motivační dopis.

SOS dětská vesnička Brno hledá na zkrácený pracovní úvazek (DPP):

Projektový koordinátor/ka

Hlavní pracovní náplní této pozice je podpora organizace v oblasti veřejných grantů a dotací se zaměřením na sociální služby.

Co bude tvoje práce:

  • Administrace čtyřletého projektu Vybrané služby sociální prevence na území Jihomoravského kraje
  • Spolupráce na získávání dotací z vhodných národních nebo evropských dotačních programů
  • Spolupráce na zpracovávání žádostí, včetně technické a projektové dokumentace
  • Spolupráce na administraci evropských a mezinárodních projektů
  • Zodpovědnost za zajištění dokumentů předkládaných k žádostem o dotace či granty
  • Průběžná kontrola čerpání dotací (ve spolupráci s účetním oddělením)
  • Spolupráce na vyúčtování dotací
  • Zodpovědnost za aktualizace příslušných pověření a registrací organizace, aktualizace údajů ve veřejných rejstřících, registru sociálních služeb apod.
  • Průběžná kontrola čerpání státních příspěvků (ve spolupráci s účetním oddělením)

Co bys měl/a mít a umět:

  • SŠ s maturitou
  • Zkušenost s vedením či administrací projektů
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Motivace pro práci v neziskové organizaci pomáhající dětem
  • Zájem o problematiku grantů a dotací

Výhodou:

  • Orientace v oblasti sociálních služeb

Nabízíme:

  • Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní neziskové organizaci
  • Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Podíl na aktivitách SOS dětských vesniček

Datum nástupu: Dohodou

Místo pracoviště: SOS dětská vesnička Brno – Medlánky

Forma: DPP

Rozsah pracovního úvazku: 0,4

Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se nám!

Strukturovaný životopis a stručný motivační dopis zasílejte na tereza.cechova@sos-vesnicky.cz .

Více informací u Regionální ředitelky pro Jihomoravský kraj:

Marcela Troubilová, tel.: 724 334 332; marcela.troubilova@sos-vesnicky.cz

Potřebujete více informací?