Náplň práce

Hledáme talentovaného kolegu či kolegyni, která na poloviční úvazek zajistí koordinaci metodického centra SOS dětských vesniček.

Jsme respektovanou neziskovou organizací s dlouhou tradicí. Poskytujeme pomoc ohroženým dětem a široké spektrum služeb pro pěstounské rodiny a rodiny v těžké životní situaci.

Náplň práce:

  • Kompletní zodpovědnost za oblast setkávání služeb (vedoucí, pracovníci služeb)
  • Kompletní zodpovědnost za oblast školení

– sběr témat relevantních pro zajištění školení

– komunikace s účastníky školení

– komunikace s dodavateli školení

– zodpovědnost za kompletní proces přípravy, realizace a vyhodnocení školení

– evidence počtu odškolených hodin zaměstnanců

– evidence nákladů školení

– komunikace s lektory (interními/externími)

– zajištění prostor

– vytvoření portfolia a aktualizace nabízených školení

  • Zodpovědnost za procesy registrace sociálních služeb nebo jejich aktualizace
  • Zodpovědnost za procesy pověření sociálně-právní ochrany a jejich aktualizace
  • Zodpovědnost za výkaznictví od jednotlivých služeb
  • Koordinace tvorby metodických materiálů
  • Koordinace spolupráce s externími metodiky/konzultanty
  • Odpovědnost za aktualizaci interních dokumentů na interních úložištích

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání

Uživatelskou znalost MS Office

Komunikativní znalost AJ

Organizační schopnosti a zodpovědnost

Pečlivost, vysoké pracovní nasazení

Trestní bezúhonnost

Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností

Odpovídající finanční ohodnocení

Kvalitní zázemí pro práci a příjemné prostředí

Podíl na aktivitách SOS dětských vesniček

Podporu a profesní rozvoj v zázemí mezinárodní organizace SOS Children’s Villages International

Termín nástupu: červen 2019

Forma: Hlavní pracovní poměr – 0,5 úvazku

Místo pracoviště: Metodické centrum SOS dětských vesniček – Praha 5 – Lahovice

Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se nám!

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu e-mailem na adresu: tereza.cechova@sos-vesnicky.cz

Potřebujete více informací?