Náplň práce

Baví Tě práce s lidmi? Zajímá tě obor HR? Máš výborné komunikační dovednosti? Pečlivost a aktivní přístup jsou ti víc než blízké? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe.

Co Tě u nás čeká?

  • Nábor a výběr – vyvěšení inzerátů na různých HR portálech vč. našich webovek, komunikace s kandidáty – osobní přístup je pro nás důležitý
  • Nezbytná HR administrativa – orientace v zákoníku práce
  • Office management – vše potřebné, abychom se v kanceláři cítili fajn

Jak si Tě představujeme?

  • HR je pro tebe směr, kterému se chceš věnovat nebo se mu již chvilku věnuješ
  • Rád/a komunikuješ – telefon, email ale i osobně
  • Jsi pozitivní člověk, pro kterého je práce radostí
  • Umíš si věci sama/sám zorganizovat, udělat si v nich systém a ohlídat veškeré detaily
  • Je na Tebe spoleh

Co u nás získáš?

Nabízíme jedinečnou příležitost být součástí přátelského týmu a rozšíříš si obzory v HR od A-Z.

Kromě toho se můžeš těšit na:

  • Získávání praktických zkušeností z oblasti HR
  • Work-life-balance pro nás není jen prázdné slovo – využíváme pružnou pracovní dobu a občasnou práci z domova
  • 3 dny Sick day po zkušební době
  • Práce ve vile se zahradou, kde si můžeš odpočinout a s dobrou dostupnustí
  • Nástup ihned
  • Sami se rádi rozvíjíme, a tak oceníme i Tvoje postřehy a nápady, a zároveň Tě budeme podporovat v dalším rozvoji a vzdělávání

Zaujali jsme Tě? Napadají Tě další otázky?

Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně a ozvi se nám na e-mail jaroslava.drabkova@sos-vesnicky.cz. Napiš nám něco o sobě – proč chceš pracovat v HR, proč u nás, co Tě baví a s čím máš zkušenosti. Rádi si s Tebou popovídáme.

Forma: HPP na celý úvazek

Místo pracoviště: Strakonická 98, Praha 5  – Lahovičky

Potřebujete více informací?