Náplň práce

Láká Vás práce s dětmi? Chcete jim pomoci překonat krizové životní situace? Je pro Vás důležitý přátelský kolektiv? Hledáte práci na hlavní pracovní poměr? Jste časově flexibilní a splňujete danou kvalifikaci k pracovní pozici? Pokud jste na předchozí otázky odpověděli „ANO“, budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

Hlavní náplní práce je zajištění péče o děti v zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc ve 12hodinových směnách. Toto zařízení funguje v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

  • Zajišťování potřebné osobní péče o děti
  • Vedení dokumentace (záznamy o dětech)
  • Úzká spolupráce s odbornými pracovníky SOS dětských vesniček

Požadavky:

  • Vzdělání zdravotnického, sociálního či pedagogického apod. směru, splňující požadavky zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, §49a
  • Morální a trestní bezúhonnost
  • Zkušenost s péčí o děti a jejich výchovou
  • Praxe v přímé péči o dítě
  • Psychická odolnost a fyzická zdatnost
  • Empatie a schopnost vytvořit příjemné zázemí
  • Motivace k osobnímu rozvoji v problematice práce s dětmi, vzdělávání

Nabízíme:

  • Zajímavou, odpovědnou a smysluplnou práci
  • Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností
  • Zapojení se do dynamicky se rozvíjející organizace
  • Profesní rozvoj v zázemí mezinárodní organizace SOS Childrens Villages International
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Vzdělávání a další zaměstnanecké výhody

Termín nástupu:  ihned

Forma: Hlavní pracovní poměr ve směnném provozu

Místo pracoviště:  Karlovy Vary – Doubí

Výběrové řízení bude probíhat v SOS dětské vesničce Karlovy Vary. Více informací u ředitelky ZDVOP Karlovy Vary paní Dominiky Lamperové  (tel.: 724 363 836).

Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Denní/Noční pečovatel/ka o děti pro ZDVOP SOS dětské vesničky  zašlete nám Váš strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v českém jazyce na: tereza.cechova@sos-vesnicky.cz.

Potřebujete více informací?