Kde, kdy a jak pomáháme?

Jak to u nás vypadá?

Všechny pokoje jsou vybaveny postelemi, nočními stolky, prostornými skříněmi s trezory, psacími stoly se židlemi, policemi, lampičkami, odpadkovými koši a koši na prádlo. Klienti domu společně sdílí obývací pokoj, jídelní kout a kuchyň, toalety a koupelny, prádelnu, skladovací prostory a menší zahradu.

Klienti bytu společně užívají kuchyň s jídelním stolem, koupelnu a toaletu.

Kde službu poskytujeme

První stupeň služby – dům se nachází v klidné čtvrti Brna s dobrou dostupností do centra města na adrese Luční 3048/1a, 616 00 Brno – Žabovřesky. Nabízí ubytování ve dvou jednolůžkových a dvou trojlůžkových pokojích a žije v ní maximálně 8 klientů. Měsíční úhrada za službu je 2 500, 2 900 nebo 3 400 Kč podle konkrétního pokoje.

Druhým stupněm služby je dvoupokojový byt v městské části Brno – Žabovřesky, ve kterém mohou bydlet maximálně 2 klienti, každý v jednolůžkovém pokoji. Měsíční úhrada za službu je 4 400 Kč.

Provozní doba

Službu provozujeme nepřetržitě (i o víkendech a svátcích). Personál je přítomen každý pracovní den, zpravidla v čase 8:00 – 16:30.

Kontaktujte nás

Vedoucí sociální pracovnice

Bc. Karolína Jelínková

Bc. Karolína Jelínková

+420 724 316 605

Kontaktujte nás

Sociální pracovnice

Mgr. Dominika Duspivová, DiS.

+420 797 972 270

Dokumenty ke stažení

Vnitřní řád DPC SOS Kotva Brno

Chcete požádat o poskytování služby? Potřebný dokument najdete zde: Žádost o poskytování služby

Financování

Klienti hradí náklady služby dle stanovených cen, dále na chod zařízení přispívá MPSV v rámci dotací pro poskytovatele sociálních služeb s celostátní působností a dlouhodobým přispěvatelem je i společnost Kooperativa. Další finanční zdroje získáváme v rámci fundraisingové činnosti.

Můžeme něco zlepšit?

Máme zájem zlepšovat naše služby. Pokud věříte, že bychom něco mohli dělat lépe, budeme rádi, pokud nám to řeknete.

Stížnosti, podněty, návrhy nebo připomínky k naší práci můžete sdělit osobně kterémukoliv pracovníkovi zařízení, zaslat je na e-mailovou adresu uvedenou v kontaktech, případně poštou na naši adresu.