V týdnu od 30. ledna do 3. února jsme rozeslali poštou potvrzení o darech poskytnutých v roce 2016 všem dárcům, na něž máme přímý poštovní kontakt a jejichž celkové dary v roce 2015 činily nejméně 200 Kč. Pokud byl Váš roční příspěvek v roce 2016 menší než 200 Kč, ale potvrzení byste přesto rádi obdrželi, napište nám prosím na email detem@sos-vesnicky.cz či nám zavolejte na tel.: 212 246 212 a potvrzení Vám obratem vystavíme a zašleme.

Potvrzení o daru ve formě PDF jsme v témže termínu rozeslali všem dárcům, kteří upřednostlili doručení elektronickou poštou.

V případě, že jste v uvedeném termínu potvrzení ve své elektronické či poštovní schránce nenašli, napište nám prosím na email detem@sos-vesnicky.cz či nám zavolejte na tel.: 212 246 212. V případě potvrzení zasílaného emailem nejprve prosím zkontrolujte, zda Vám nebylo potvrzení doručeno do spamu či do složky s hromadnou poštou.

Stejně tak se na nás prosím neváhejte obrátit, pokud budete potřebovat aktualizovat své identifikační údaje uvedené na potvrzení.

Děkujeme za Vaši podporu v roce 2016 – i díky Vám jsme byli schopni v loňském roce přinést krizovou, preventivní či jinou pomoc 1 272 dětem. Díky, že zůstáváte s námi a všemi ohroženými dětmi, jimž společně pomáháme!