Potvrzení o daru pro daňové účely - SOS dětské vesničky

Žádost o potvrzení o daru pro daňové účely

 


INFORMACE O ROZESÍLÁNÍ POTVRZENÍ O DARECH POSKYTNUTÝCH V ROCE 2016

Potvrzení o darech poskytnutých v roce 2016 budeme rozesílat hromadně.                 Prosím očekávejte jej ve svých poštovních a emailových schránkách v týdnu              od 30. ledna do 3. února 2017. 


Potřebujete potvrzení o zaslání daru pro daňové účely?

Vyplňte prosím tento formulář a my Vám potvrzení zašleme poštou případně Vás budeme kontaktovat. Můžete nám také zaslat e-mail na adresu detem@sos-vesnicky.cz se svým jménem, adresou, částkou, případně variabilním symbolem a číslem účtu, na který byl Váš dar poukázán.

Odečet z daní pro fyzické osoby

Fyzické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů poskytnutých na veřejně prospěšné účely, pokud úhrnná hodnota darů za rok přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1.000,- Kč.

V úhrnu lze odečíst maximálně 10 % ze základu daně (§ 15 odst. 1 zák. č. 586/1992 Sb. – zákon o daních z příjmu). 

O potvrzení o daru můžete požádat kdykoliv během zdaňovacího období. Vyřízení potvrzení trvá cca 2 týdny.

Jste právnická osoba? Více se dozvíte zde.


Kontakt

Ing. Monika Drozdová

na začátek