Podporují nás - SOS dětské vesničky

Podporují nás

Domov je místem, kam se těšíme a vždy rádi vracíme. Může být kdekoli na světě, kde vás čekají ti, kteří vás milují, kterým na vás opravdu záleží. Děkuji lidem, kteří se o své city, čas, zázemí, porozumění, důvěru i pocit jistoty a bezpečí umí rozdělit s dětmi, které by takové štěstí jinak nepotkalo. Dávají jim ten nejcennější vzor do dospělosti. Jejich dobrosrdečnost a lidskou sounáležitost podporuji s velkou pokorou a rád.

Houslový virtuos Pavel Šporcl

 

Dát opuštěným dětem domov a v něm pečující matku, vykouzlit pocit rodinného kruhu, kde se pojí láska s povinnostmi – to dokážou SOS dětské vesničky. A je to největší dar, který může lidský tvor na počátku své cesty dostat, aby nezabloudil.  

Zdeněk Svěrák, herec a scénárista

 

 

Jeden z mých prvních filmů po dokončení FAMU byl o důležitosti rodiny pro děti. V té době jsem taky navštívila několik SOS vesniček a byla jsem jimi nadšená. Od té doby jsem velkým zastáncem SOS vesniček a myslím, že to je jedna z  nejlepších cest, jak nahradit opuštěným dětem chybějící domov, dát jim lásku a připravit je na kvalitní  a plnohodnotný  život v dospělosti.

Helena Třeštíková, režisérka 

 

 

Přestože už 17 let pomáhám dětem prostřednictvím své nadace Archa Chantal, je mi ctí a radostí, že mohu pomáhat i SOS dětským vesničkám. Dělají krásnou práci, které věřím.

Chantal Poulain, herečka

 

 

SOS dětské vesničky podporuji mimo jiné i proto, že jsem otcem dvou holčiček a vím, jak je to krásné, ale zároveň náročné stvořit pro ně domov. Tedy nejen místo, kde jsou materiálně zajištěny, ale především místo kde je někdo poslouchá, před spaním pohladí a kam se těší z jakkoliv dlouhé cesty. A každé dítě si zaslouží mít svoje "DOMA".

Jan Zadražil, herec

 

 SOS dětské vesničky mají dlouholetou tradici. Já věřím, že dětství člověka ovlivní na celý život. Rodinu často považujeme za samozřejmost, těžko si představit, že prostě není. Děkuji všem za jejich práci, která působí hluboko v duších a na mnoho generací.  

Anna Polívková, herečka

 

Proč podporujete SOS dětské vesničky Vy? Budeme rádi, když nám o tom napíšete na detem@sos-vesnicky.cz nebo poštou na adresu: SOS dětské vesničky, Revoluční 17, 110 00 Praha 1. Těšíme se na Vaše reakce!

na začátek