Pracovní příležitosti - SOS dětské vesničky

Práce v SOS dětských vesničkách

Děkujeme za váš zájem o práci v SOS dětských vesničkách.

Základní informace

Naši sociální pracovníci, tety pečující o děti, sociální pedagogové a další poskytují každý den pomoc desítkám rodin a ohrožených dětí v několika krajích ČR. V národní kanceláři je pak podporují spolupracovníci, kteří zajišťují bezpečné financování našich programů, nábor a školení nových kolegů, metodické vedení a kontrolu kvality programů apod.

Výběrová řízení na pracovní pozice v sociálních programech i v národní kanceláři v Praze vypisujeme několikrát do roka. Některé z vypsaných pozic rovněž oznamujeme na naší stránce na jobs.cz, na našem Facebooku či LinkedInu.

Pokud zde nyní zajímavou pozici nenaleznete, určitě se sem v budoucnu znovu vraťte. Jsme kolektiv profesionálů, kteří zasvětili svoji práci pomoci ohroženým dětem. Máte-li nadšení, pevné odhodlání a potřebnou kvalifikaci, určitě vás mezi sebou rádi přivítáme.

V současnosti máme programy v Karlovarském, Olomouckém, Zlínském a Jihomoravském kraji a v Praze, kde rovněž sídlí naše národní kancelář. Konkrétní lokality najdete u jednotlivých programů v sekci Naše činnost.

Potřebujete více informací?

Máte-li jakékoli další otázky týkající se jednotlivých pozic či kvalifikačních předpokladů, kontaktujte nás prosím:

Mgr. Klára Löblová

V současnosti hledáme nové kolegy na tyto pozice: