Odpovědná firma - SOS dětské vesničky

odpovědná firma

POMÁHEJTE SPOLU S NÁMI OHROŽENÝM DĚTEM

UKAŽTE SVOU SOCIÁLNÍ ODPOVĚDNOST

Pomozte ohroženým dětem v programech SOS dětských vesniček a vyjádřete veřejně svůj odpovědný společenský přístup. Inspirujte své kolegy, zákazníky, obchodní partnery. Ukažte všem svou aktivní podporu ohrožených dětí.

PODPOŘTE SVÉ DOBRÉ JMÉNO

Partnerství s SOS dětskými vesničkami podpoří sympatie veřejnosti vůči vaší firmě. Svou společenskou angažovanost představíte veřejnosti uvedením partnerského loga SOS dětských vesniček ve svých tiskových materiálech, on-line komunikaci, na webových stránkách. Příležitostí, jak ukázat svou podporu, je celá řada.

Studie prokázaly, že společenská angažovanost firem posiluje jejich vztahy se zákazníky a zároveň zvyšuje spokojenost a motivaci zaměstnanců.

VYBERTE SI PARTNERSTVÍ PODLE SVÝCH MOŽNOSTÍ

Jednotlivé kategorie se liší možností využití Partnerského loga ve firemních materiálech dárce. V závislosti na vybrané kategorii Partnerství můžete ve své interní a externí komunikaci využívat vlastní partnerské logo SOS dětských vesniček, různé varianty bannerů pro vaše webové stránky nebo šablonu pro váš e-mailový podpis. Partnerství lze uzavřít na neomezenou dobu, minimálně však na 12 kalendářních měsíců.

 

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala, vyplňte prosím kontaktní formulář a my Vás budeme kontaktovat s podrobnou nabídkou.

ČERVENÁ KATEGORIE - NAŠI PARTNEŘI

ORANŽOVÁ KATEGORIE - NAŠI PARTNEŘI

ZELENÁ KATEGORIE - NAŠI PARTNEŘI

na začátek