Generální partner - SOS dětské vesničky

Generální partner

Děkujeme našemu generálnímu partnerovi, společnosti Kaufland za nedocenitelnou, dlouholetou podporu.

Kaufland

"Každé dítě touží po domově a rodině. Dětem, které nemohou vyrůstat v té vlastní, pomáhá organizace SOS dětské vesničky. A pomoc je to opravdu důležitá.

Provoz vesniček, opravy domů a hřišť, vybavení pro děti i třeba jejich zájmové kroužky však něco stojí. A proto jsou tu partneři. Společnost Kaufland je velmi ráda, že mezi ně patří.

Spolupráce společnosti Kaufland a SOS DV se začala rozvíjet již v roce 2011 a dnes zahrnuje různé aktivity. Finanční dary zaměřujeme na opravu jednotlivých domů ve vesničkách a jejich modernizaci a také na provoz programů, které SOS dětské vesničky provozují.

Krásné je na této spolupráci to, že si pomáháme navzájem. My máme finanční prostředky a zkušenosti a děti mají fantazii, bezprostřednost a srdíčka na dlani. Ani si neuvědomují, že ony často pomáhají nám."

Renata Maierl - Kaufland

Renata Maierl